O nás

Sme rodinná firma z mesta Příbor - 74258 (okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, ČR). V roku 2023 sme oslávili 15. výročie pôsobenia na českom trhu s nafukovacími atrakciami. Zaisťujeme predaj, prenájom, servis a požičiavanie nafukovacích - zábavných atrakcií. Naša ponuka nafukovacích atrakcií patrí k najväčším v ČR. Sme AQUAZORBING.CZ s.r.o a prinášame naše atrakcie, skúsenosti a servis aj na Slovensko.

Logo AQUAZORBING.CZ s.r.o.

V roku 2006 sa zrodila v Ázii zvláštna zábava – tzv. chôdza po vodnej hladine. Táto výstredná adrenalínová záležitosť sa začala oficiálne prevádzkovať ako prvá v Českej republike v letnom areáli kúpaliska Příbor! Dali sme zábave meno! Vyskúšali a uviedli do praxe. Stalo sa tak 28. júna 2008 o 10.00 hod. Atrakcia sa natoľko páčila, že prakticky do niekoľkých hodín sa o ňu začali zaujímať všetky médiá. TV PRIMA, TV NOVA, káblové televízie, ČTK a denné periodiká, vrátane rozhlasových spoločností spôsobili, že počas 7 dní sa o tejto adrenalínovej záležitosti dozvedelo 5,2 mil. obyvateľov. BLESK venoval priestor v podobe fotografií a ¼ stránky, TV Prima odvysielala šot v hlavnej spravodajskej relácii. Súkromná rozhlasová stanica ORION a KISS Morava odvysielala opakovane rozhovor s prevádzkovateľom vodnej atrakcie. Ako šiel postupne čas, AQUAZORBINGU pribudli ďalšie atrakcie. Počas dvanástich rokov sa prortfolio atrakcií rozrástlo o veľké množstvo atrakcií na vodu aj na súš. Dnes naša spoločnosť disponuje najširšou ponukou vodných atrakcií v ČR-SR. Druhou významnou oblasťou zábavy sú naše certifikované skákacie hrady - prenájom a predaj. Každý rok sa naša flotila nafukovacích hradov rozrastá a dnes máme v ponuke na päť desiatok najrôznejších nafukovacích atrakcií a patríme k najvetším v ČR.

 V Českej repulike realizujeme niekoľko projektov:

HRADYNAZAHRADY.CZ sa špecializuje na prenájmo atrakciíí aj pre širokú verejnosť. V súčasnosti máme už viac ako 60 skákacích hradov a nové neustále pribúdajú.

company_name

 

V roku 2023 sme otvorili novú požičovňu svietiacich písmen, číslic, nápisov a symbolov MOJEPISMENA.CZ