Dokumentácia Aquazorbing

Kód: 1316
Neohodnotené
€387,20 €320 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Technická dokumentácia k atrakcii WATERBALL / AQUAZORBING. Predstavuje 20 stránkový dokument potrebných informácií na získanie certifikácie. Ide o jednu z podmienok komerčnej prevádzky. Nevyhnutnosť ku každej atrakcii. Spracované podľa normy EN 14960 a EN 13814. Kontrolované ČOI. Podrobnejšie informácie o technickej dokumentácii nájdete v popise nižšie. Nevyhnutná súčasť tejto bublinovej zábavy. Posielame v elektronickej podobe. Súčasťou je aj vzor protokolu o preškolení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technická dokumentácia predstavuje súbor ucelených informácií, ktoré sú nevyhnutné zo strany certifikačného úradu a kontrolných orgánov SR pre získanie certifikátu.

Týka sa hlavne ľudí, ktorí dovážajú necertifikované atrakcie z tretích krajín (Čína, Hong-Kong, ai) a nespĺňajú nutné certifikácie získané na území európskeho štátu alebo SR.

Tento dokument je vhodný aj pre nadobúdateľov z krajín EÚ, ktorí nemajú spracovanú dokumentáciu v slovenskom / CZ jazyku.

Jeho obsah a náplň je súčasťou firemného know-how. Poskytujeme tiež platené konzultácie k problematike certifikovania, prevádzka atrakcií určených na komerčnú prevádzku dovezených mimo EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: AQUAZORBING
Hmotnosť: 0.2 kg